9. novembrī sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz japāņu mūzikas apvienības KODO koncertšovu

9. novembrī sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz japāņu mūzikas apvienības "Kodo" koncertšovu "Mantojums"/ "Legacy",

kas Eiropas tūres ietvaros notiks 2020. gada 4. februārī, Dailes teātrī.

Leģendārie Japānas taiko bungu spēles meistari "Kodo" ar vērienīgo koncertšovu "Mantojums" / "Legacy" atgriežas pie savām saknēm, skatītājiem piedāvājot satriecoši jaudīgu skatuvisko performanci un ārkārtīgi iespaidīgu muzikālo sniegumu.

"Līdzsvarojot nāvīgu agresiju ar pilnīgu mieru, Kodo skanējums aptver visu - no liegām lietus lāsēm līdz plosošiem pērkondārdiem, no klusuma līdz skaņas mūrim, kas slejas tik augsts, biedējošs un nesatricināms kā kalns." The Guardian.

Taiko – tradicionālas Japāņu bungas ar neierobežotām ritma iespējām. Muzikālās grupas "Kodo" misija ir izpētīt šīs iespējas un radīt jaunus rezonējošas mākslas veidus.

Kopš grupas debijas ferstivālā Berliner Festpiele 1981. gadā, "Kodo" uzstājušies vairāk nekā 6000 reižu, 50 valstīs, 5 kontinentos. Šajā skaitā 3900 koncerti pavadīti zem apvienības One Earth ("Viena Zeme" tulk. no angļu val.) karoga, kas spilgti atklāj "Kodo" vēlmi šķērsot valodu un kultūru barjeras, saviem klausītājiem cenšoties atgādināt, lai no kurienes nākuši, mēs visi esam cilvēki, un tas ir vissvarīgākais, kas mūs vieno.

Biļetes no 2019. gada 9. novembra, plkst. 17:00 pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Koncertšova viesizrādi Latvijā organizē "Estonian Record Productions" sadarbībā ar biedrību "Pasaules mūzika".

Atpakaļ