)

Britu ģēnijs Latvijā

Daudzu Latvijas melomānu un pasaules mūzikas žanra cienītāju gaidītākais viesis 2018. gada festivālā Porta ir neatkārtojamais britu un skotu seno balāžu interprets Sems Lī (Sam Lee), kurš uzstāsies ar vienīgo koncertu Baltijā. 

Par britu ģēniju dēvētajam dziesminiekam nācija ir pateicīga par britu un skotu mūzikas tradīciju apzināšanu, kopšanu un gaismā celšanu. Viņš ir kā vēstnesis no citas pasaules, kura dziesmās klausoties, tirpas iet caur kauliem.
Pirmo reizi festivāla 18 gadu pastāvēšanas vēsturē Latvijas pusi uz skatuves pārstāvēs koris. Starptautisku atzinību guvušais Saulkrastu koris “Anima” veidos neaizmirstamu skaņusaiti ar Semu Lī.  
"Mēs –Saulkrastu jauktais koris “Anima” esam ļoti pagodināti un patīkami, azartiski satraukti par šo iespēju muzicēt kopā ar tāda līmeņa folk mūzikas "zvaigzni" kā Sems Lī (Sam Lee). Arī mūs, līdzīgi kā Semu Lī, vieno interese par savas tautas kultūrvēsturisko mantojumu, savu sakņu apzināšanos. 
Komunikācija un repertuāra izvēle noris jau vairāk nekā divus mēnešus. Viņš ir lielisks mūziķis un varam pačukstēt, ka Sems dziedās arī latviešu valodā," stāsta kora diriģente Laura Leontjeva.
“Esmu sajūsmā par iespēju muzicēt kopā ar latviešu kori. Nevaru vien sagaidīt dzirdēt, ko būsim kopā radījuši.” Sems Lī

Aicinām izbaudīt grandiozu koncertu mājīgā atmosfērā!

Atpakaļ