)

PORTA | 18 sākusies biļešu tirdzniecība

No šodienas, 23. maija, ir sākusies biļešu tirdzniecība uz Pasaules mūzikas festivālu PORTA, kas šogad savus klausītājus priecēs jau astoņpadsmito reizi.

Divās nedēļas nogalēs no 3. līdz 10. novembrim PORTA ar saviem klausītājiem tiksies Latgales vēstniecībā Gors, Vidzemes koncertzālē Cēsis, Saldus Mūzikas un mākslas skolā un noslēguma koncertā Rīgā, Mūzikas namā Daile.

3. novembrī Latgales vēstniecībā Gors festivālu atklās Latvijā tik ļoti iemīlētie, spilgtu priekšnesumu radītāji un pirmatnējas emocionālās pasaules veidotāji – Ukraiņu kvartets DakhaBrakha. Būs arī īpaša performance  kopā ar pašmāju velnišķīgi šarmantajām Tautumeitām!

Dienu vēlāk, 4. novembrī, DakhaBrakha priecēs skatītājus Vidzemes koncertzālē Cēsis, kur kā otrie viesmākslinieki festivāla PORTA pilngadības gadā mūs priecēs trīs Basku tautības dziedātāji, perkusionisti, nesatricināmi elegantie Kalakan no Francijas.

Pasaules mūzikas festivāla PORTA noslēguma koncertā 10. maijā skatītājus iedvesmos šarmantais, pasaulīga fundamenta pazinējs, Britu mākslinieks Sam Lee. Kopā ar neatkārtojamo Shishani and The Namibian Tales, kas Namībijas ritmu un skaņu pavadībā iekustinās katru pasaules mūzikas žanra cienītāju, Namībijas Šo mākslinieci būs iespējams redzēt un dzirdēt arī 9. novembrī Saldus mūzikas un mākslas skolā!

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv/lv/organizers/organizer/160

Atpakaļ