)

ANIMA / Latvija

Mūs iedvesmo priežu meža gaiss un bangojošās jūras spēks, saulaina prieka pilnas acis un neizsīkstoša vitalitāte. Mūs vieno vieta, no kuras mēs nākam.

Saulkrastu jauktais koris ANIMA muzicē kopš 2001. gada un ir uzskatāms par vienu no labākajiem koriem Vidzemes reģionā. Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente Laura Leontjeva, diriģents Matīss Tučs un vokālais pedagogs Elīna Ose.

Vairāki pēdējos gados realizēti projekti korim ir bijuši ļoti īpaši - koncertuzvedums "Saules krastos" kopā ar Laimu Jansoni, Julgī Stalti, Edgaru Beļicki Uģa Brikmaņa režijā, koncerts "Sirdsbalss" sadarbībā ar Jānis Purviņu, Raimondu Tigulu un Kristapu Krievkalnu (izrādīts arī 56. Latviešu kultūras dienas Melburnā un Sidnejā, Austrālijā). Arī īpašajos Latvijas simtgades dziesmu svētkos koris ne tikai papildināja kopkora rindās, bet arī piedalījās leģendārajos Dziesmu karos, kā arī bija daļa no īpašā Tautas mūzikas koncerta "Visas manas greznas dziesmas.
Saulkrastu jauktas koris Anima ļaujas krāsainībai gan sevī, gan mūzikā, pārkāpjot jaunas robežas un radot sev arvien jaunus radošus izaicinājumus.

Festivāla Porta noslēguma koncertā Mūzikas namā Daile koris Anima piedāvās jaunradītus darbus un aranžijas kopā ar šī gada viesmāksliniekiem - britu folk un pasaules mūzikas dziedātāju Sam Lee un Āfrikas bagātajiem ritmiem piepildīto grupu Shishani & The Namibian Tales.
 

Kontakti

Pasākumi

  • 2018. gada festivāls / 4. diena / 10.11.2018 / Mūzikas nams Daile / Pirkt biļeti