Pasaules mūzikas meistarklase | ZAZA MIMINOSHVILI

Biedrība Pasaules Mūzika jau vairākus gadus rod iespējas kā pasaules mūzikas žanru padarīt pieejamāku, saprotamāku un biežāk dzirdamu jauno mūziķu un dažādu mūzikas žanru studentu vidū Latvijā.

Kā viens no skanīgākajiem un arī efektīvākajiem sadarbības veidiem, kurā ne tikai teorētiski izzināt, bet arī praktiski apgūt jaunas radošas prasmes,  ir dalība Pasaules mūzikas žanra mākslinieku vadītās meistarklasēs. Zinot, cik svarīga ir šo bezrobežu kultūru nodot nākamajām paaudzēm, esam jo īpaši priecīgi un pateicīgi par iespēju ne pirmo reizi vien sadarboties ar Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un uzņemt Latvijā gruzīnu ģitāristu, improvizatoru un pedagogu Zazu Miminošvilli!

Zaza Miminošvili, kurš ir starptautisku atzinību guvis mūziķis, etnodžeza trio "The Shin" dalībnieks, vairākkārtējs pasaules mūzikas festivāla "Porta" dalībnieks iepriekš veidojis radošas muzikālas sadarbības ar Valtu Pūci, vokālo grupu "Cosmos" un Liepājas Simfonisko orķestri. Regulāri koncertē Eiropā, ASV un citās valstīs. Vācijā izveidojis pasaules mūzikas akadēmiju, kurā jaunajiem mūziķiem ir iespēja iepazīt dažādas pasaules mūzikas ietekmes un apgūt galvenos stilistikos virzienus.

Lekcija un meistarklases angļu valodā norisinās jau no 7.novembra un noslēgsies rītdien, 11.novembrī ar Zaza Miminošvili un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas Džeza un populārās mūzikas nodaļas audzēkņu un pedagogu koncertu plkst.16.00, JMRMV Lielajā Zālē.

Laipni aicināts katrs interesents!  

Atpakaļ