Porta 2023 biļetes jau tirdzniecībā

Silta, vasarīga un muzikāla dāvana. Porta 2023 biļetes jau tirdzniecībā!

Pasaules mūzikas festivāla Porta 2023 vasaras koncerti divu dienu garumā piepildīs Rīgas pagalmus un krustojumus, atmosfērīgi ambientākās mājas un pasaules mūziku mīlošākās ausis. 

Festivāla mākslinieki no Kanādas, Marokas, Igaunijas, Norvēģijas, Somijas un Latvijas atklās gan enerģiskas un kutinoši dzirksteļojošas, gan spēcīgi sakņotas un rāmi suģestējošas pasaules mūzikas šķautnes.

28.jūlijā festivāla atklāšanas vakars piestās KK fon Stricka villā, kur baudīsim mūsmāju žanru virtuozus Rahu The Fool, spēcīgu, dziļu balsi, senču vijoli un maģisku loka liru somu mākslinieces Päivi Hirvonens izpildījumā un Kanādas Vellišķīgo piecinieku - Le Diable à Cinq.

29.jūlijā uz divām skatuvēm Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā ļausimies Marokas ritmiem ar grupas Slatucada priekšnesumu, igauņu Duo Ruut vokālajiem un cītaras pārsteidzošajiem eksperimentiem. Somijas grupa Okra Playgroud mūs iepazīstinās ne tikai ar vokāla spēku, bet arī skandināvisku roķīgumu, savukārt pasaulīga miera harmonijā komplimentēs Norvēģu solo mākslinieks, tubas vārdotājs -  Daniel Herskedal. 

Kas gan būtu festivāla izziņošana, bez mazas devas intrigas? - festivāla otrajā dienā uz lielās skatuves kāps mākslinieki, kas ļauj kā pūļiem sajūsmā šķelt krēslus, tā mazām draugu kompānijām vienoties īstenas kopības sajūtas veidošanā. Kas viņi ir? - to pagaidām paturēsim noslēpumā, lai kāds prieka izziņošanas mirklis paliek arī nākamam gadam.

2023.gads, 28. un 29.jūlijs, Pasaules mūzikas festivāls Porta. Pavadi šo vasaras nedēļas nogali kopā ar mums un paliec zem savas svētku eglītes, zariņa vai bambusa dzinuma biļeti sev un saviem tuvajiem.

Līdz šī gada 31.decembrim gan vienas, gan divu dienu biļetes par īpašu cenu. Meklē savu vasaras gaidītākā notikuma biļeti Biļešu paradīzes kasēs:

https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3407

Biļešu cenas:

28.07.23. – 20 eur

29.07.23. – 30 eur

Kopbiļetes cena – 45 eur

Bērniem un jauniešiem

no 12 līdz 18 gadu vecumam ieeja katrā festivāla dienā – 10 eiro

no 7 līdz 12 gadiem – 5 eiro

Bērniem līdz 7 gadiem ieeja bez maksas.

Studentiem un senioriem 50% atlaide visām biļetēm, pie ieejas uzrādot atbilstošo apliecību.

Atpakaļ