Bani Hill Band | GE

Grupa Bani Hill Band savu vietu zem mūzikas Saules ieguvuši un apliecinājuši ar brīnišķīgām balsīm, satriecošu instrumentālo meistarību un pievilcīgu aizrautību mūzikā, ko mūziķi izpilda ar neizsīkstošu spēku un enerģiju. Septiņu vīru sastāvs piesaista skatītāju uzmanību acu mirklī un nelaiž to vaļā līdz pēdējai koncerta laikā izpildītajai notij. Šīs mūzikas enerģiju pavisam viegli sajust - tā nāk tieši no sirds un stāsta par viņu dzimtenes - Gruzijas - saknēm.

Bani Hill Band dalībnieki nāk no dažādiem reģioniem gan Austrumu, gan Rietumu Gruzijas. Šie mūziķi unikālā veidā apvieno gruzīnu tautas dziesmas ar visu Kaukāza bagāto mūziku un kultūru. Viņu izpildītie darbi sniedzas tūkstošiem gadu atpakaļ, kur tieši koru dziedāšana ir viena no pazīmēm, kas atspoguļo nacionālo gruzīnu autentiskumu, ko UNESCO atzinis par pasaules polifonijas šedevru. Šis unikālais dziedāšanas stils veidojies gadsimtiem ilgi un ticis nodots no paaudzes paaudzē. Bani Hill Band spēlē mūziku ar cieņu pret savu kultūru un vienlaikus, būdami patiesi mākslinieki, piešķir tai revolucionāru sparu.

Grupa radusies Tbilisi ielās, kļuva populāra visā Kaukāza reģionā un vēlāk arī ārpus tā. Viņi iekarojuši visu gruzīnu sirdis – uzstājas gluži visur, sākot ar nelielām kāzām līdz pat lielākajiem mūzikas festivāliem un koncertzālēm! Viņu dziesmas? - tās dzirdamas kā šarmantos bāru burziņos tā radio hitu virsotnēs.

Kontakti

Pasākumi

  • Porta 24 | jūlijs / 26.07.2024 / Fon Stricka Villa / Pirkt biļeti
  • Video