IEVA KERĒVICA / Latvija

Koncertprogramma CENTERWISE

Līdz šim, dziedātāja IEVA KERĒVICA, darbojusies dažādos mūzikas žanros; pop, džezs, mūzikls, teātra mūzika. Kā džeza vokāliste, ir kompetenta dažādos džeza mūzikas virzienos – contemporary, etnojazz, worldjazz, bigband jazz u.c., kas dziedātājas balsij un izpildījumam piešķir lielu krāsainību un virtuozitāti, tā izpaužas gan balss tembrā un diapazonā, gan vispārējā mūzikas izjūtā. 

Koncertprogramma CENTERWISE atspoguļo mākslinieces iekšējo izjūtu pasauli, gan viņas balss tembra krāsainību un dažādību, gan mīlestību uz pasaules mūzikas etniskumu. Zināmā mērā tā ir sava veida uzdrošinšanās un vienlaicīgi arī atkāpe no tā skanējuma, kādu klausītāji mākslinieci līdz šim bija ieraduši dzirdēt. Programma CENTERWISE ir iezīmējusi pavisam jaunu radošās darbības un mūzikas virzienu Ievas Kerēvicas muzikālās dzīves ceļā.

CENTERWISE kompozīcijas ir tapušas balstoties mīlestībā uz PASAULES MŪZIKAS daudzveidību un spilgtumu, kas rezultējas kā oriģinālmūzika, izmantojot indiešu mantras, klasiskās mūzikas citātus apvienojumā ar latviešu tautas dziesmu tēmām, lībiešu un latgaļu tautas dziesmu interpretācijas, freejazz vokālos izteiksmes līdzekļus.

Uz Pasaules mūzikas festivāla PORTA skatuves dziedātāja Ieva Kerēvica muzicēs kopā ar brīnišķīgiem mūziķiem, sava amata meistariem; Madars Kalniņš – klavieres, Staņislavs Judins – kontrabass, Dāvis Jurka – saksofons u.c.

Kontakti

Video