LaLaLa NAPOLI /Francija-Itālija

2015. gadā, pēc 40 aktīvas muzikālās darbības gadiem, franču tautas supergrupa “Bratsch” nolika malā savus labi nēsātos ceļojuma apavus un paziņoja par karjeras izskaņu. Tomēr nepagāja nemaz tik ilgs, laiks līdz akordeonists un dziedātājs Fransuā Kastjelo (François Castiello) atbildēja aicinājumam atgriezties pie savām saknēm un ar jaunatklātu enerģiju izveidoja jaunu projektu - “LaLaLa Napoli”. Grupa savā skanējumā atgriežas pie neapoliešu mūzikas saknēm un attīsta to laika ritumam līdzi, savos priekšnesumos iekļaujot arī neapoliešiem tik raksturīgo deju “Tarantella”.

Ar “Cavalluccio”, “Lalala Napoli” jaunāko un trešo albumu, grupa ir izvēlējusies pārbaudīt transa dziļumu, sākot no galopiem bagātās tarantellas līdz pat senās Neapoles tehnomūzikas rituālajām parādēm. Priekpilns un mežonīgs, pikaresks un skarbs, kā milzīgas, bezgalīgas sirds plūdi, “LaLaLa Napoli” piedāvā akustisku un elektrisku notikumu, kas aizvedīs ārpus Itālijas robežām, no laika miglas līdz rītdienai.

“Cavalluccio” ir tilts, kas aizsākts nākotnes mūzikas tradīciju virzienā, apliecinot “LaLaLa Napoli” identitāti un simbolisko vietu Eiropas mūzikas ainavā. 

Kontakti

Video