Le Diable à Cinq | CA

Le Diable à Cinq ir pieci multiinstrumentālisti no Riponas pilsētas, Outaouais reģiona Kvebekā, kuru galvenā misija ir atdzīvināt svētku vakarus, kuros uzauguši tās dalībnieki. Le Diable à Cinq ir arī ģimenes stāsts, grupā apvienojušies trīs brāļi, brālēns un bērnības draugs, kuri ar lielāko prieku dala skatuves dēļus sevis radītās mūzikas enerģiskajos ritmos. Parādot dinamismu un eksplozīvu skatuves klātbūtni, “pieci velnu” vakaru aptver enerģiskas, siltas un apņēmīgi vienojošas mūzikas skaņas.

              Viņu pirmā albuma Sorti de l'enfer turneja lika kvintetam uzstāties 2019. gadā kā Les Cowboys Fringants iesildītājiem rekordlielam 40 000 cilvēku lielam skatītāju pulkam pasākumā Rive-Sud de Saint-Fête Nationale regional de la Rive-Sud de Saint.

            Grupa 2017. gadā izdeva savu pirmo albumu Sorti de l'enfer, bet 2019. gadā tam sekoja albums Debout!, kas bija nominants “Gada tradicionālajam albumam” 42. Fēliksa balvā, 16. Kanādas Folka mūzikas apbalvošanas ceremonijas tautas mūzikas balvas nominants kategorijā “Tradicionālais Gada albums”, kā arī 2021. gada Juno balvu nominants kategorijā Traditional Roots Gada albums.

Kontakti

Video