Lola Marsh /Izraēla

Jaele Koena – vokāls, ģitāra

Gils Landavs - vokāls, ģitāra

Mati Gilads – basģitāra

Rans Gils – taustiņinstrumenti

Rans Jakobovičs - bungas

Ariks Finkelbergs – skaņu režisors

 

Muzikālo apvienību 2013. gadā kā duetu izveidoja Gils Landau (ģitāra, taustiņinstumenti) un Jaele Koena (vokāls).

Abi mākslinieki pirmo reizi satikās Telavivā, kur ideja par grupas dibināšanu dzima jau 2011. gada februārī Gila dzimšanas dienā, kad ballītes laikā abi nedaudz atstatus no kopējā pūļa dziedāja un spēlēja Gil tēva veco ģitāru.

Pusotru gadu abi sacerēja dziesmas, ierakstīja tās un sniedza koncertus. Tajā brīdī mākslinieki kopīgi nolēma paplašināt grupu un piesaistīja trīs mūziķus: Mati Gilad (basģitāra), Rami Osservaser (ģitāra, taustiņinstrumenti) un Dekel Dvir (perkusijas). Šādā sastāvā apvienība sāka koncertēt vietējos klubos, kur ātri guva atpazīstamību un parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju “Anova music”.

Lola Marsh daiļrade apvieno dziļu, siltu, nostaļģisku vokālu, apburošas ģitāras melodijas un sirsnīgu dzeju.

Nākamais nozīmīgais grupas karjeras pagrieziens bija uzstāšanās festivālā “Primavera Sound”, kur mūziķi guva plašāku popularitāti. 2015. gadā grupa izdeva savu pirmo singlu “Sirens”. Žurnāls “Nylon” par šo dziesmu rakstīja: “Sapņainās Telavivas grupas jaunākā dziesma ”Sirens” piedāvā negaidītu pavērsienu jaukajam, tomēr raupjajam indie mūzikas skanējumam... Dziesma, šķiet, gatava kļūt par nākamās Kventina Tarantino filmas skaņas celiņu.” Tā ātri vien ieguva miljoniem klausītāju un sasniedza augsto 5.vietu mūzikas platformas Spotify TOP 10 sarakstā starp klausītākajām dziesmām ASV.

Šobrīd mākslinieki parakstījuši līgumu ar “Universal music France” un “Sony ATV”, uzstājas lielākajos pasaules mūzikas festivālos, kā arī sniedz koncertus ASV un Eiropā.

Kontakti

Video