PREM JOSHUA & Band /India

Vācu izcelsmes multiinstrumentālists un komponists Prems Džošua un viņa starptautiskā mūziķu apvienība, pasaulē pazīstami kā World Fusion Music pionieri, iedvesmu smeļas indiešu senās mūzikas tradīcijās, tās papildinot ar mūsdienu rietumu mūzikas pieredzi un virzieniem. Ar pārliecību un izcilu virtuozitāti Prems un viņa grupa sapludina visdažādākos žanrus, radot neparastu un vienreizēju skanējumu, kas sniedzas tālu aiz rietumu un austrumu robežām.

Grupas kopdarbs ir kā izsmalcināts un organisks muzikāls kopums, kurā apvienota klasiskā indiešu mūzika, džezs, fanks un etno, apvienota tik meistarīgi un rotaļīgi, ka bez pārspīlējuma var teikt – patiešām pati pilnība!

Savas darbības laikā Prem Joshua & Band ir uzstājušies gan dažādos atzītos mūzikas festivālos, kā, piemēram, Glāstonberijā (Glastonbury) un Big Chill, gan arī priecējuši dažādu karaļnamu auditorijas un augstākās valsts amatpersonas. Grupa ir saņēmusi dažādas atzinības balvas gan Indijā, gan citviet pasaulē. Šobrīd, viennozīmīgi, - pasaules mūzikas izpildītāji numur viens Indijā!

Kontakti

Video