Trad.Attack! /Estonia

“Trad.Attack! ir kā ugunsbumba, kā svaiga greipfrūtu sula, viņi ieslēdz dzīvi – ar viņiem vajag sākt ikrītu! ” Helen Sildna, Tallinas Mūzikas Nedēļas organizatore. 

Grupas jaunā pieeja, atsvaidzinošā enerģija, humorpilnā un draudzīgā komunikācija ir apbūrusi auditoriju jau kopš debijas koncerta Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros 2014. gada martā, un kopš tā laika viņu melodijas rotā radio dziesmu sarakstus. 

Trad.Attack! veiksmīgā debija īsā laikā ir izpelnījusies gan publikas, gan kritiķu atzinību, un par trio popularitāti liecina arī balvu klāsts: Trad.Attack! ir Igaunijas Mūzikas balvas 2014. gada laureāti Labakā Etno / Folkmūzikas albuma un Mūzikas video kategorijās un Igaunijas Etnomūzikas balvas 2014. gada titula ieguvēji Labākā grupa, Labākais albums, Labākā dziesma un Labākie jaunie izpildītāji kategorijās, kā arī Igaunijas Radio 2 īpašās balvas ieguvēji! 

Trad.Attack! ir līdzdejojama ziemeļnieciska turbo folkgrupa, kas atgriež igauņu folkmūzikas enerģiju, tīrību un patiesumu.  

Igaunijas modernās folkmūzikas superzvaigžņu trio Sandra Sillamā, Jalmars Vabarna and Tonu Tubli, veiksmīgā simbiozē eleganti apvieno bezkompleksu pieeju, bagāto pagātnes mantojuma sajūtu un mūsdienīgus tehniskus risinājumus. 

Trio sinerģija mirdz spoži un, iespējams, ka Trad.Attack! vitālais debijas albums, kas tik lieliski iederas 21. gadsimtā, iezimē igauņu folkmūzikas jaunās paaudzes rašanos.

Kontakti

Video